Salon Łazienek Azzaro

łazienka & salon

Azzaro - Ceramika & Łazienka Azzaro - Ceramika & Łazienka Azzaro - Ceramika & Łazienka Azzaro - Ceramika & Łazienka Azzaro - Ceramika & Łazienka Azzaro - Ceramika & Łazienka

o nas

Witamy w naszej firmie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu Łazienek AZZARO, gdzie mogą Państwo na żywo obejrzeć setki wzorów płytek i dekoracji wielu renomowanych producentów. Posiadamy również na ponad 300 m2 ekspozycji wiele elementów wyposażenia łazienek: kabiny, wanny, ceramika, meble i akcesoria.

Już od kilkunastu lat zajmujemy się również projektowaniem i aranżacją łazienek, oraz innych wnętrz. Od kilku lat mamy już możliwość pracy na profesjonalnym programie CAD DECOR do wizualizacji łazienek w 3D i prezentacji na monitorze TV 55" w jakości HD. Mimo wykonania setek wizualizacji, ciągle sprawia nam to przyjemność i zawsze staramy się stworzyć niepowtarzalne wnętrza. Wykonujemy projekty według pomysłu Klienta, jak również nasze autorskie.

Posiadamy wiedzę techniczną budowlaną i branżową pomocną w projektowaniu łazienek, salonów i tarasów. Jako Salon Łazienek jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem producentów polskich i zagranicznych takich jak: CERAMIKA PARADYŻ, MY WAY, OPOCZNO, TUBĄDZIN, SANSWISS, SOPRO, NEW TRENDY, ROCA, TRES, SANPLAST.

W grupie wyposażenia łazienek, możemy polecić producentów, którzy dostarczają nam od kilku lat produkty najwyższej jakości przetestowane przez naszych Klientów, co w obecnych czasach wielu tanich bezimiennych podróbek firm ma duże znaczenie.

Oprócz jakośœci oferujemy oczywiście wysokie RABATY i OKAZJE CENOWE. Posiadamy własny transport i bezpłatny parking dla naszych Klientów w centrum miasta.

Mamy nadzieję, że odwiedzą Państwo nasz Salon Łazienek AZZARO i dołączą do dużego grona naszych zadowolonych Klientów.

Zapraszamy.

Powered by LekkiCMS